Czy brak erekcji to normalne przy tych lekach?

Witam. Od tygodnia przyjmuje lek Afobam 1,5 - 1,5 - 1,5, od czterech dni Linfefor 150-150-150. ale od wczoraj zmieniłem na 150-0-0, Baclofen 25 mg / raz na dobe i niekiedy Mirtor 15 lub 30 mg na noc jeśli jest problem ze snem. Zauważyłem że od tej pory nie występują u mnie poranne wzwody, które wcześniej miały miejsce regularnie. Czy jest to powód do niepokoju i czy to normalne przy tych lekach? Pozdrawiam, proszę o odpowiedź.

Witam! Leki przeciwdepresyjne i p/lękowe z grupy SSRI i SNRI mogą działać deprymująco na sferę seksualną. Nadużywanie benzodiazepin (dziwaczne dawkowanie Afobamu) także się może do tego przyczyniać. Baclofen także rozluźnia mięśnie. Dłuższe eksperymenty z lekami na własnym organizmie mogą być przyczyną także utrwalonych zaburzeń. Nie wiem z jakiego powodu stosuje Pan swoje "leczenie"? Może większą przyczyną dysfunkcji seksualnych jest Leczona choroba. Proszę zgłosić problem lekarzowi leczącemu, on lepiej zna Pańską chorobę. Pozdrawiam W. Łuczkowski.