Jak odstawić leki psychotropowe żeby nie odczuć skutków ubocznych?

Od kilku miesięcy leczyłam się prywatnie u psychiatry. Niestety kilka dni temu dowiedziałam się, że mój psychiatra zamknął swój gabinet w moim mieście, a przyjmowane leki się kończą. Miałam przepisany Sertagen 50 mg rano oraz Pregabalinę 150 mg wieczorem, jak powinnam odstawić te leki by nie odczuć skutków ubocznych? Bardzo proszę o pomoc

Witam! Inny lekarz jest w stanie kontynuować leczenie! Leki, które Pani przyjmuje odstawia się stopniowo i w odpowiednio wydłużonym czasie.
Powodzenia.
W. Łuczkowski.