Czy należy odstawić leki czy to ich skutki uboczne?

Witam od 3 dni biorę lafactin 37,5 mg i od miesiąca spamilan 5 mg mam okropne nudności i cały czas ucisk w klatce piersiowej. Czy należy odstawić leki czy to poprostu takie skutki uboczne leków?

Witam! Czy objawy niepożądane pojawiły się w momencie włączenia Spamilanu, czy dołączenia Lafactinu? Oba wymienione przez Panią leki są w małych dawkach. Można je odstawić od razu. Powodzenia W. Ł.