Zapytaj lekarza

7 4 3 , 0 8 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy ten lek wywołuje senność?

Dzień dobry. Ostatnio ginekolog przepisał mi lek norprolac na obniżenie poziomu prolaktyny. Niestety mam zawroty głowy, nudności oraz odczuwam dużą senność. Czy te objawy z czasem mijają? Poinformowałam również lekarza, iż jestem osobą przyjmująca lek lafactin 37,5mg. Czy mogę łączyć te leki?
KOBIETA, 28 LAT 2 miesiące temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Witam! U niektórych pacjentów Norprolac może powodować wzmożoną senność, lecz podobno z biegiem leczenia ona mija. Przyjmowana równocześnie Venlafaxin (Lafactin), pomimo, że w małych dawkach może nasilić objawy niepożądane. Teoretycznie te leki można ze sobą łączyć, jednak życie ma swoje prawa. Powodzenia W. Łuczkowski.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy