Czy ten lek wywołuje senność?

Dzień dobry. Ostatnio ginekolog przepisał mi lek norprolac na obniżenie poziomu prolaktyny. Niestety mam zawroty głowy, nudności oraz odczuwam dużą senność. Czy te objawy z czasem mijają? Poinformowałam również lekarza, iż jestem osobą przyjmująca lek lafactin 37,5mg. Czy mogę łączyć te leki?

Witam! U niektórych pacjentów Norprolac może powodować wzmożoną senność, lecz podobno z biegiem leczenia ona mija. Przyjmowana równocześnie Venlafaxin (Lafactin), pomimo, że w małych dawkach może nasilić objawy niepożądane. Teoretycznie te leki można ze sobą łączyć, jednak życie ma swoje prawa. Powodzenia W. Łuczkowski.