Czy po zwiększeniu dawki antydepresantu mogę czuć się gorzej?

Czy po zwiększeniu dawki z 1 do 1,5 tabletki (antydepresanty) powinnam czuć się gorzej? Przy mniejszych dawkach czułam się w miarę dobrze, ale nic mi się nie chciało. Teraz mam więcej energii ale cały czas jestem rozdrażniona.

Witam! Leki p/depresyjne mogą jako działanie niepożądane wywoływać wzmożoną drażliwość lub lęk. W takim wypadku korygujemy dawki, dokładamy "uspokajacz" lub szukamy innego leku. Powodzenia W Łuczkowski.