Czy to złe samopoczucie to wynik zwiększonej dawki leku?

Czy przy zwiększaniu dawki zoloftu z 50mg na 75mg znów można poczuć się gorzej psychicznie?? Czy to minie.. Brałam miesiąc 50mg I po miesiąc 75mg po 50mg było już wmiare stabilnie.. Ale teraz znów ataki paniki.. lęki..uczucie gorąca..Nie mogę jeść spać.. na niczym się skupić.. znów jest bardzo źle.. A już się cieszyłam że leki pomagają.. I chciałam by było jeszcze lepiej..A póki co jest tylko gorzej od 2 dni... Czy to normalne przy zwiększaniu dawki I czy minie Karmię piersią i po porodzie tak zaczęło się dziać

Witam! Przy przyjmowaniu leków z grup SSRI i SNRI nie należy karmić piersią - leki te przenikają do mleka matki. Zwiększenie dawki, które Pani opisała nie powinno być w ogóle zauważalne, to co Pani odczuwa wydaje się być wynikiem lęku przed lekami. Należy zintensyfikować oddziaływania psychoterapeutyczne lub przynajmniej włączyć treningi autogenne. Powodzenia W. Łuczkowski.