Leki na przeziębienie dla kobiety w 9. tygodniu ciąży

jestem w 9 tygodniu ciąży i jestem przeziębiona jakie leki moge przyjmować???
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Proszę skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad oraz Panią zbada. W zależności od tego jakie ma Pani objawy, zostanie wdrożone właściwe leczenie. Istnieje bowiem bardzo wiele leków, które mogą być stosowane przez kobiety w ciąży.