Przeziębienie w 32. tygodniu ciąży

Witam , jestem w 32 tygodniu ciąży i w chwili obecnej jestem troche podziębiona, mam katar i boli mnie gardło, czy to może mieć jakiś wpływ na moje dziecko ?? Czy mogę kupić jakieś bezpieczne pastylki do ssania , ktore mozna brać w czasie ciąży ? Proszę o radę.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę nie bagatelizować objawów, tylko skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz zaleci właściwe leki.