Leki na przeziębienie, które można stosować razem z Xarelto

Witam serdecznie, Chciałabym zapytac czy biorąc xarelto mozna jednocześnie zażywać leki typu tabcin lub rutinoscorbin? jeśli nie to czy są jakies leki na przeziębienie ktore mozna stosowac razem z xarelto? będę wdzięczna za odpowiedz. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.