Czy można łączyć Xarelto i Sulovas?

Dzień dobry ,moje pytanie dotyczy stosowania razem leków xarelto 15mg.i sulovas .lekarz stwierdził zakrzepicę żylną i zalecił stosować xarelto 1×1tabl. a sulovas 2×1tabl., natomiast pani farmaceutka stwierdziła​ że tych leków nie wolno stosować razem , proszę o odpowiedź czy można stosować te leki razem, pozdrawiam

Może nasilać działanie heparyny i doustnych leków przeciwzakrzepowych; nie należy stosować tych leków równolegle z sulodeksydem. W przypadku jednoczesnego stosowania innych leków przeciwzakrzepowych należy monitorować parametry układu krzepnięcia krwi.