Leki na świerzbowca skóry

Witam! Od ponad dwóch miesięcy nie potrafię wyleczyć swierzbowca skory. Novoscabin nie pomógł, zużylem 4 butelki. Brałem także Clatrę ma receptę. Czy jest jakiś inny lel mocniejszy bez recepty? Pozdrawiam! Łukasz.

Dzień dobry,
Czy to na pewno świerzbowiec?
Jeśli tak, to proponuję infectoscab, ale niestety na receptę i drogi.
Ważna jest też higiena otoczenia. Wypranie i wyprasowanie pościeli, bielizny, koszul, spodni, .... a także dezynfekcja łóżka, etc.

pozdrawiam