Leki na trądzik dla 16-letniego syna

syn ma 16 lat i na czole ma trądzik czy sąjakieś skuteczne leki czy coś wtym rodzaju ?

Witam,
mamy wiele preparatów leczących trądzik,część z nich wydawana jest na receptę. Zalecenie odpowiedniego leczenia zmian skórnych u Pana Syna wymaga jednak konsultacji lekarskiej /najlepiej lek dermatologa lub medycyny estetycznej/ .

Witam proszę zacząć wizytę od konsultacji u lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na blizny i trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych oraz laser w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny