Leki psychotropowe a przeziębienie

Witam. Od prawie roku biorę lek przeciwdepresyjny i neurolepty, raz dziennie (neuroleptyk z przerwami) i mam pytanie: czy mogę łączyć je z jakimiś lekami na przeziębienie dostępnymi w aptece bez recepty. Chodzi mi o coś na ból gardła czy gorączkę. Jeśli tak, to z jakimi ? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

ponad rok temu

Witam serdecznie,

Najbezpieczniej jest stosować preparaty przeciwgorączkowe i przeciwbólowe zawierające ibuprofen (Ibum, Nurofen, Ibuprom).

Z pozdrowieniami