Zapytaj lekarza

7 4 0 , 7 0 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Leki Xanax, Flucorta i Cyclo 3 Fort

Witam.Biorę od jakiegoś czasu xanax aktualnie jestem chora i lekarz przepisal mi zinnat oraz lek flucorta w ulotce przeczytałam ze przy benzodiazepinach należy rozważyć czy brać ten lek jednocześnie (flucorta)??wiec czy mogę go brać przyjmując jednocześnie xanax??chciałam tez zapytać czy lek cyclo 3 fort mogę brać z tymi lekami również ponieważ mam problem z żylakami.przyjmuje tez apap ponieważ mam temperaturę.
KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu

Antybiotyk

W dzisiejszych czasach antybiotyki co raz częściej stają się lekami doraźnymi, tracąc przez to swe pierwotne zastosowanie. My zaś uodporniamy się na nie, a dzieci tracą swą odporność. Kiedy więc stosować antybiotykoterapię? Na to pytanie odpowiada prof. Adama Jankowskiego.

Magdalena StusiĹska
76 poziom zaufania

Przede wszystkim proszę się zastanowić, czy istnieje konieczność stałego brania xanaxu- ulotka na pewno mowi, że nie jest wskazane stosowanie go przewlekle. Jeżeli lekarz przepisał te leki wiedząc o tym że bierze Pani xanax widocznie istnieje taka konieczność. cyklo3fort jest bezpiecznym lekiem, przyjmując apap proszę pamiętać żeby nie przekraczać bezpiecznej dobowej dawki.

Do jej zainteresowań medycznych należy anestezjologia i intensywna terapia, radiologia, ginekologia, medycyna rodzinna, a także medycyna ratunkowa.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy