Lekki tępy ból w okolicy lewej pachwiny i biegunki ze śluzem

Witam Bardzo proszę o pomoc w rozpoznaniu, co mi może dolegać. Jakoś na początku roku zacząłem mieć co jakiś czas biegunki, potem w kale biegunkowym zaczął pojawiać się śluz. Do tego doszedł lekki tępy ból w okolicy lewej pachwiny. Ból ustał, ale teraz czuję jakby coś w tym miejscu było, jest tam „ciaśniej”. Jak się lekko pochylę lub stanę na lewej nodze, czuję jakby coś mnie tam oraz w podbrzuszu ciągnęło. Takie samo uczucie zaczęło pojawiać się na plecach poniżej nerek, głównie z lewej strony.

Aleksander Ropielewski

Objawy są nie specyficzne i nie jestem w stanie bez przeprowadzenia badania stwierdzić o czym świadczą. Sugeruję kontakt z lekarzem.