Lekkie bóle brzucha w okolicach żołądka oraz mdłości

Witam. Mam 19 lat. Od jakiegoś tygodnia ranno mam lekkie bóle brzucha w okolicach żołądka, oraz mdłości. Wszystko ustępuje około godziny 12-14. Byłam u lekarza. Zlecił badanie krwi oraz ogólne badanie moczu. Krew wszystko w normie natomiast w moczu spora ilość bakterii. Nie boli ani nie piecze podczas oddawania moczu brak też parcia na pęcherz. Lekarz powiedział że to zakażenie bakteryjne i zapisał Cipronex. Dziś brałam pierwszą dawkę i trochę bolała głowa czy to normalne? Czy to dobra diagnoza?

Na podstawie podanych danych nie mam podstaw na podważanie rozpoznania. Lekarz miał szansę zbadać Panią i ufam, że ma cel poprawy Pani zdrowia.