Lekkie, brązowe plamienie po zażyciu 22. tabletki antykoncepcyjnej Yaz
Witam, Od 5 lat stosuje tabletki antykoncepcyjne Yaz o schemacie 24+4. Krwawienie zawsze wystepowalo u mnie po zazyciu 3ciej tabletki. Teraz po zazyciu 22 tabletki czynnej wystapilo lekkie brazowe plamienie. Miesiac temu bylam na wizycie lekarskiej z usg dopochwowym i wszystko bylo wporzadku. Ciaze wykluczam. Zazywalam regularnie oraz nie zazywalam zadnych innych lekow. Dodam ze poprzednie krwawienie pierwszy raz bylo bardzo slabe. Mialam teraz duzo stresu. Czy powinnam zglosic sie do lekarza?

KOBIETA, 21 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy najpewniej nie mają patologicznego podłoża - nie ma powodów do niepokoju. Jeśli ma Pani jednak jakiekolwiek wątpliwości, proszę skonsultować się ze specjalistą ginekologiem.