Lekkie krwawienie z jajnika - czy mogę być w ciąży?

W 16 dniu cyklu miałam przeprowadzoną laparoskopię jajnika. Przed zabiegiem współżyłam. Po zabiegu miałam lekkie krwawienie z jajnika, teraz spóźnia mi się miesiączka...

Czy mogę być w ciąży?

Dzień dobry!
Niestety nie da się wykluczyć ciąży. Najlepiej proszę wykonać test ciążowy.
Po zabiegach na jajnikach krwawienie miesiączkowe na wskutek zachwiania równowagi hormonalnej ma prawo się nieco opóźnić.
Z poważaniem