Lekkie plamienia zamiast miesiączki i wynik beta-HCG

Witam. miesiączkuję co 24-25dni,dośc obficie. wspłżycie było w 12,13,14,16i19 dniu cyklu bez zabezp. miesiączką powinna zacząć się w 25 dniu cyklu w 27 dniu cyklu zaczęły się lekkie plamienia-kilka kropli krwi na papierze czasem czerwona lub brazowy śluz. test zrobiony w 26 dniu cyklu negatywny tego samego dnia beta hcg wynik <1,0. Co może być tego przyczyną? czy ciąża jest prawdopodobna? czy spory stres może mieć wpływ na taki stan. dodam że mam również mięśniaki macicy. Serdecznie pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Zarówno może to być wpływ stresu jak i obecności ciąży. Proponuje powtórzyć badanie beta hcg i koniecznie udać się do lekarza ginekologa.