Lekko biały śluz a możliwość ciąży

Witam. Niech mi ktos powie że mam jakieś paranoje. Tydzień temu wspolzylam z chłopakiem. Nie przebił on mojej błony. Mieliśmy prezerwatywe ona ani nie pękła ani się nie zsunela. Wytrysku również nie miał we mnie. Dopiero po 15 minutach jak już wyszedł. Dzień później miałam biały śluz o dość nie miłym zapachu. Teraz mam lekko biały i też przezroczysty. Czy mogłam zajść w ciążę.? Odczuwam teraz bóle w podbrzuszu oraz piersi mnie bolą.

Aleksander Ropielewski

Z Pani opisu wynika, że możliwość zajścia w ciążę jest minimalna, a objawy jakie Pani prezentuje wskazują bardziej na infekcję dróg rodnych (bakteryjną lub grzybiczą). Proszę udać się do ginekologa w celu diagnozy odnośnie infekcji oraz wykonać test ciążowy w celu rozwiania Pani obaw.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski