Leukocyty, erytrocyty, hemoglobina, hematokryt w badaniu

Witam Proszę o interpretację wyników krwi. Jestem 55- letnią kobietą. Mam HBS Leukocyty 3,49, erytrocyty 4,67 hemoglobina 13,8 hematokryt 41,1 płytki 157, neutrocyty 1,52 glukoza w osoczu 120 HDL 97 LDL 78 cholest całk 187 trójglic 60. Niepokoi mnie niski poziom leukocytów i neutrocytów przy ogólnym dobrym samopoczuciu bez infekcji przeziębieniowych. czy powinnam zrobić jakieś dodatkowe badania. Z góry dziękuje za informacje

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli choruje Pani na HBV, nieznaczne obniżenie ilości leukocytów może być wynikiem choroby podstawowej. Wśród pozostałych wyników nieprawidłowo podwyższony jest także poziom glikemii. Konieczna jest dalsza diagnostyka w kierunku cukrzycy, tj. wykonanie OGTT.