Liczne erytrocyty w wyniku cytologii u 36-latki

Dzień dobry. bardzo prosze mi powiedziec co moze oznaczac w wyniku cytologicznym "liczne erytrocyty" gr 2,dodam ze przy badaniu położna powiedziłą mi ze mam zmiane na szyjce dziekuje i prosze o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwe ze probka została źle pobrana. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.