Infekcja wirusem, liczne leukocyty oraz erytrocyty w wyniku cytologii szyjki macicy

Prosze o odpowiedz,co oznacza wynik cytologiczny szyjki macicy:zmiany w komórkach odpowiadające infekcji wirusem HSV.Uwagi:Liczne leukocyty,bardzo liczne erytrocyty.Czekam na odp.dziękuję

Aleksander Ropielewski

Oznacza to, że jest Pani zakażona wirusem herpes. Leukocyty i erytrocyty mogą być efektem reakcji zapalnej na zakażenie wirusem. Proszę skonsultować się z lekarzem, ponieważ Pani stan wymaga leczenia i monitorowania.