Wynik cytologii u 26-latki

witam. odebrałam cytologi i wyszło 2 gr, rozmaz niezbyt czytelny z powodu licznych komorek zapalnych. uwagi; erytrocyty i zmiany odczynowe zwiazane z zapalniem typowa regeneracja. badani robione 6 tyg po ciazy i brałam antybiotyk . co teraz?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do llekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że konieczne jest wykonanie posiewu.