Liczne, płaskie i brązowe plamki na skórze brzucha

na skórze brzycha mam liczne płaskie , lekko brązowe plamki w wielkości 1mm, nie daja żadnych objawów w postaci swedzenia czy pieczenia .Po prostu sa i dla mnie to nieestetyczne zmiany na ciele.Co to jest za choroba, jak ja leczyc? Nadmieniam, że nie zażywam żadnych leków.

Prawdopodobnie są to zmiany barwnikowe ale trudno coś powiedzieć nie widząc ich. To można stwierdzić podczas wizyty w gabinecie. A po postawieniu diagnozy będzie można odpowiedzieć na pytania czy jest to choroba i czy należy ją leczyć.