Liczne zmiany zapalne w zachyłku zębodołowym lewej zatoki szczękowej a bóle głowy

Witam. Od 6 lat zmagam się z bólami głowy. Wcześniej mimo dwukrotnego tomografu lekarze mówili,że to okres dojrzewania. Rok temu wykonałam RM głowy,wyniki odebrałam w tym roku,ponieważ niedawno wróciłam z zagranicy a w wyniku napisane było : Liczne zmiany zapalne w zachyłku zębodołowym lewej zatoki szczękowej. Od tygodnia towarzyszą mi mdłości,brak apetyty,lewostronny ból głowy,drętwienie twarzy,zawroty głowy. Czy ten stan zapalny mógł przerodzić się w coś poważniejszego?

Proszę udać się na konsultację do Laryngologa. Specjalista po zebraniu wywiadu i zbadaniu ustali czy zgłaszane dolegliwości mogą wynikać ze zmian w zatoce. Pokieruje, jeśli będzie trzeba dalszą diagnostyką lub leczeniem.
Zmian zapalnych w zatokach nie należy lekceważyć.