Likwidacja rwącego bólu w piersi

Witam. Od pewnego czasu boli mnie pierś, jest to taki "rwący" ból, zwłaszcza gdy się ją dotknie. Czy są jakieś sposoby na zmniejszenie lub zlikwidowanie tego bólu? Niestety do lekarza mogę się udać dopiero po weekendzie. Posiadam w domu żel Traumon, czy mogłabym nim smarować bolące miejsce? Pozdrawiam

Witam. Być może w piersi doszło do rozwoju stanu zapalnego. Do czasu wizyty u lekarza można smarować bolące miejsce wspomnianym żelem oraz stosować okłady z lodu.