Lizanie ściany przez córkę a niedobór wapnia

zauważyła że od kilku dni moja córka liże ściany?? czy to może być spowodowane brakiem Wapnia??dodam że Brała do niedawna wapno w syropku,

kiedyś tak się mówiło ale wtedy ściany były wapnowane a nie malowane akrylem itp. . Myślę że to coś innego, jeśli córka pije dziennie minimum 500 ml mleka to ilość wapna powinna jej starczyc