Lordoza lędźwiowa zachowana, poziome ustawienie kości krzyżowej

Lordoza lędźwiowa zachowana,poziome ustawienie kości krzyżowej.Zaznaczone L-boczne skrzywienie dolnego odcinka L-S.Asymetria przestrzeni m-kręgowej L4-L-5 z jej przewężeniem po stronie prawej.Drobne osteofity na krawędziach trzonów kręgów L2-L3-L4.Wysokość trzonów kręgów i pozostałych przestrzeni m-kręgowych zachowana. Mam 37 lat i ostatnio ból jest nie do wytrzymania.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna łączna analiza wykonanego badania z bezpośrednim badaniem lekarskim. proponuje udać się do lekarza zlecając ego powyższe badanie.