Opis MR lędźwiowo-krzyżowego kręgosłupa
PROSZĘ O OPIS MR LĘDZWIOWO KRZYŻOWEGO I CO Z TM ROBIĆ Prawoboczne skrzywienie dolnej części odcinka piersiowego kręgosłupa. Fizjologiczna lordoza lędźwiowa wyraźnie spłycona/zniesiona. sygnału. Guzki Schmorla w obrębie blaszek granicznych sąsiadujących trzonów kręgów na poziomach Th10/Th11, Th11/Th12. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach m-kręgowych na poziomie L3/ L4, L4/L5 Dehydratacja tarcz m/kręgowych Th10/th11Th11/Th12. Prawdopodobne lewostronne uwypuklenie tarczy m-kręgowej L4/L5

MĘŻCZYZNA, 35 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
79 poziom zaufania
Konieczna jest łączna analiza powyższego wyniku z bezpośrednim badaniem lekarskim. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza zlecającego powyższe badanie