Łupież i swędzenie głowy

Witam. Mam 26 lat i od około 13 roku życia walczę z łupieżem i swędzeniem skóry głowy. W wieku 15 lat pomógł mi Nizoral i problem ustał na około 4 lata, ale potem kupiłem jakiś szampon, po którym znowu wszystko się zaczęło. Chodziłem do dermatologów. Brałem jakieś witaminy PP, unikałem potraw ostrych, stosowałem Zoxiderm, Biovaxmed na bazie ciclopiroxu, ponownie Nizoral i po prostu nic. Głowę myję codziennie bo swędzenie jest nie do wytrzymania, a z głowy sypie mi się po prostu śnieg. Pomocy!

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji warto udać się na ponowną wizytę do specjalisty dermatologa. Na podstawie aktualnego obrazu klinicznego możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia.