Łuszczące się plamy pod pachami

mam łuszczace się ale nie swędzące plamy pod pachami były czerwone ale po smarowaniu oliwką stan się poprawia, po raz kolejny...pojawia się również problem małych plam na skórze głowy, też czerwone- na razie jedna koło ucha ale ta swędzi, dodam tylko że na jesieni też tak było, były plamki na skórze głowy i zaczęły wypadać mi włosy, potem ustało, ale widzę że znów coś się dzieje... co mi jest? grzybica łuszczyca?czy coś innego proszę o odpowiedź

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.