Łuszczenie i swędzenie skóry pomiędzy palcami u stóp

Mam problem. Skóra między palcami stóp łuszczy się i swędzi, dodatkowo jest nieprzyjemny zapach mimo, ze nogi myję kilka razy dziennie,. by się gop pozbyc. Skóra zaczęła mi pekać, co jest nieprzyjemne i bolesne. Dodatkowo skóra jest dużo jaśniejsza w miejscu bólu

Dzień dobry :). Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i dobierze odpowiednie leczenie.