Łuszczenie się skóry głowy

Witam. Moja dziewczyna ma pewien problem ze skórą głowy. Na jej powierzchni pojawiają się płatki skóry i kruszą się, zostają na włosach lub lecą z nich co jest dość wstydliwe zwłaszcza u dziewczyny. Co ciekawe raz ma tego więcej raz mniej a raz wgl 0 są takie wahania. Już lekarzy ma dość bo ostatnimi czasy bardzo dużo i odwiedza więc nie chce leciec do dermatologa i liczę na jakieś rzetelne porady.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem błahego łupieżu jak i innych schorzeń skóry głowy. Sugeruję skonsultować się ze specjalistą dermatologiem. Prawidłowe leczenie umożliwi szybkie pozbycie się problemu.