Łuszczenie się skóry na penisie

Witam, od jakiegoś czasu skóra schodzi mi z dołu penisa (od strony jąder ) oraz z jąder, a przy tym strasznie swędzi, gdy zaczynam się drapać to robią się małe rany i to strasznie boli, co to może być i jak leczyć? wolał bym zrobić to bez pomocy lekarza rodzinnego dermatologa czy innych specjalistów, z góry dziękuję za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Niestety bez możliwości oceny zmian skórnych nie jestem w stanie się wypowiedzieć odnośnie możliwej przyczyny i sposoby leczenia Pańskich dolegliwości. Sugeruję jednak kontakt z dermatologiem.