Zmiana skórna w okolicach odbytu u 6-latki

Dzień dobry, od jakiegoś czasu u mojego dziecka (dziewczynka, 6 lat) pojawiwiła zmiana skórna w okolicach odbytu, pomiędzy dwoma posladkami(okolice kości ogonowej) jest to zewnętrzna zmiana, tak jakby kawałki skóry "wisiały" są to 2 małe "dzyndzelki", byliśmy już u 2 lekarzy, którzy stwierdzili, że to po chorobowy skutek uboczny. Ale ten "skutek" już jest długo. Nie swędzi, nie szczypie. Dziecko nie gorączkuje, czuję się dobrze. Proszę o odpowiedź Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Niestety bez oceny zmiany skórnej nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną oraz jak leczyć opisaną przez Panią zmianę skórną. Sugeruję kontakt z dermatologiem.