Świąd odbytu a opuchnięcie okolic pachwiny

Trudno to opisać, ale mam taki problem, że od pewnego czasu występuje u mnie swędzenie wewnętrzne odbytu. Trzy dni temu nagle nastąpiło u mnie opuchnięcie okolic pachwiny, czyli lewego jądra, odcinka pomiędzy lewym jądrem a odbytem oraz krótkiego odcinka powyżej lewego jądra bliżej uda. Dotykając tych obszarów czułem lekki ból. Dziś ta opuchlizna już zeszła, ale wraz nie wiem co to jest i prawdopodobnie udam się do lekarza. Lecz najpierw kieruje się z zapytaniem tutaj.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego nie jestem w stanie stwierdzić co jest przyczyną Pańskich dolegliwości i sugeruję kontakt z lekarzem.