Pocenie się w okolicach odbytu

Mam ogromny problem z poceniem sie w okolicach odbytu,Mam wrazenie ,ze wydostaje sie jakis płyn ,czy śluz nie wiem co to jest ,ale chodzi o ten zapach kalu.Inni ludzie to czuja ktorzy sa kolo mnie .Nie moge chcodzic do pracy bo to czuc.prosze o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny panie, Pańskie dolegliwości są niespecyficzne, mogą wynikać z choroby odbytu,być może przetoki. Proszę się zgłosić do lekarza protkologa, który po koniecznym do postawienia diagnozy badaniu przedmiotowym zleci dalsze leczenie. Pozdrawiam.