Nadmierne pocenie pachwin i odbytu

Witam, od pewnego czasu zaczęły pocić mi się pachwiny oraz odbyt. gdy wstaję z krzesła jest okropny, morkty trójkąt. Co mogę na to poradzić? Używałam DRICLOR`a pod pachy już przez dłuższy czas i bardzo pomógł mi z problemem pocenia się w tamtym miejscu. mogłabym go użyć również w kroczu?

Witam! Opisany dyskomfort może być wynikiem zakażenia grzybiczego, pasożytniczego lub niektórych schorzeń proktologicznych (szczelina odbytu, przetoki). W pierwszej kolejności proponowałabym zgłosić się do lekarza POZ który dokładnie obejrzy wspomniane okolice.

Lek. MaĹgorzata Horbaczewska

Szanowna Pani, myślę, że należy udać się do specjalisty proktologa lu lekarza POZ - wymienione przez Panią objawy są najczęściej związane z chorobami odbytu i odbytnicy. W przypadku prawidłowego rozpoznania - leczenie jest bardzo proste i skuteczne.
Pozdrawiam, Wojciech Kawiorski