Nadmierne pocenie się odbytu oraz swędzenie a możliwość zakażenia

Mam problem z nadmiernym poceniem się odbytu oraz od czasu do czasu intensywnie zwędzą mnie okolice odbytu. Czy to może być jakieś zakażenie ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem stanu zapalnego jak i wielu innych schorzeń proktologicznych. Sugeruję konsultację z lekarzem, który podczas bezpośredniej wizyty zbierze wywiad, zbada Pana oraz zaleci dalsze postępowanie.