Łuszczenie się skóry na uszach

Witam, Od 2 lat mam problem ze skórą uszu. W części zewnętrznej i głębiej skóra się łuszczy i sypie, nie swędzi.Wydaje mi się czasami że ucho w środku jest mokre. Nie mam ran nie wiem skąd się to bierze. Będąc dawno u lekarza powiedział żebym używała aerozolu do ucha bodajże z oliwą z oliwek, że może to być ucho pływaka. Od ponad roku już nie pływam, a żadne maści nie działają. Proszę o radę.

Ucho pływaka niewykluczone, ale możliwych jest kilka innych chorób, choćby przewlekły wyprysk, łojotokowe zapalenie skóry, łuszczyca i inne. Trzeba pójść do dermatologa, bo z samego opisu nie da się postawić rozpoznania.

Proszę udać się do dermatologa na konsultację, ale zwrócić również proszę uwagę czy przy myciu twarzy, włosów nie spływa na ucho szampon,żel pod prysznic, które mogą przesuszyć skórę.