Zapytaj lekarza

7 4 0 , 5 1 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Łuszczenie skóry po stosowaniu maści Protopic

Witam, ostatnio dermatolog przepisała mi maść Protopic na zaczerwienioną skórę, mimo że nie mam AZS. Po 3 dniach skora tylko w okolicach brody (godziny wieczorne) zaczęła mi się łuszczyć, swędzieć. Po nocy zostały pomarańczowe plamy, które teraz są w ciemniejszym niż mój kolor skóry. Również po maści Klindacin T, na ramieniu skóra zaczerwieniła się i boli. Widać jakby się łuszczyła. Wygląda to jak znamię. Czy powinnam wrócić do Protopicu? Czy te objawy są normalne, po Klindacin T?
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Jak przebiega atopowe zapalenie skóry u dzieci?

Coraz więcej osób słyszy w gabinecie lekarskim diagnozę: to atopowe zapalenie skóry. Czym jest ta choroba i jak przebiega. Obejrzyj film i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy