Łuszczenie skóry z czoła

Witam serdecznie od pewnego czasu z czoła schodzi mi skóra. Dlaczego tak sie dzieje? Gdzie sie z tym udać? I co robić w tej sytuacji?? Bardzo prosze o informacje. Mam tylko 22 lata

Proszę zastosować krem Octopirox krem 2xdziennie i unikać słodyczy, mleka, pikantnych pokarmów. Prawdopodobnie to łojotokowe zapalenie skóry.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy stan skóry, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.