Zmiany skórne u 31-letniej osoby

Witam, ponad miesiąc temu wyskoczył mi na brodzie wyprysk, który początkowo był bolesny, lekko zaczerwieniony, ale po naciśnięciu wypłynęła z niego tylko woda (przezroczysta ciecz). Od miesiąca ciągle się odnawia, nie boli, ale wypełniony jest tylko wodą. Próbowałam smarować tribioticiem, maścią cynkową, lekko przpalać spiryt.salicylowym i nic...Nie mam żadnych innych problemów ze skórą ani wyprysków, a tego nie mogę się pozbyć, jak już wydaje się wyciśniety do końca, to zbiera się woda znowu.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmianę, zbada ją . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.