Zaczerwienienia twarzy u 21-letniej osoby

Chciałem zdiagnozować co mi jest czy to w ogóle jest normalne, dermatolog powiedział, że nie wie co mi jest a mianowicie chodzi o czerwona twarz, non stop ma czerwone poliki całe razem ze skroniami , nos i brodę i stan skóry na twarzy jest okropny, stosowałem dużo kremów nawet cudowny krem z brymonidyna, wszystko pomaga chwilowo np. gdy wejdę co ciepłego auta odrazu pala mnie poliki i robią się bordowe, stres , schylę się , wiatr , nie mogę uprawiać sportu bo jestem bordowy , proszę o pomoc

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na konsultację do learza dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej. Lekarz po obejrzeniu zmian i zbadaniu postawi diagnozę i wdroży odpowiednie leczenie.
Przy zmianach naczyniowych często stosuje się zabiegi laserowe+ leczenie doustne i miejscowe. Lekarz pomoże również dobrać prawidłową pielęgnację domową.