Jak zniwelować problem z zaczerwienieniem uszu i twarzy?

Witam. Mam bardzo duży problem z zaczerwienieniem na twarzy i uszu jak równierz odczuwam uczucie goraca szczególnie w okresie zimowym np. po zjedzenie ciepłęj zupy zaczyna mi byc bardzo goraco i robie sie czerwony na twarzy i uszu. kremy ktore stosuje sa malo skutecznie. mam 22 lata mezczyzna

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje się zabieg z użyciem lasera IPL na wyciszenie naczyń, peelingi medyczne,, leczenie farmakologiczne oraz dobiera się prawidłowa pielęgnację domową.