Co zrobić aby skóra twarzy nie była czerwona?

Witam. Mam problem ze swoja twarza. Chodzi o to, ze moja cera strasznie reaguje na emocje i ogolnie jest rozowa i czesto czerwona przy rozmowach z dziewczynami itp. Czy laser IPL jest w stanie wyeeliminowac roz twarzy prowadzac do bladej twarzy? Mialem juz wykonane 3 zabiegi, jeden mniejsza, wieksza i teraz jeszcze wieksza energia, ale rezultaty sa slabe ( prawie nie zauwazalne )

Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej na konsultację. Po obejrzeniu stanu skóry lekarz dobierze odpowiednie zabiegi. Najczęściej stosuje się zabieg z użyciem lasera IPL na wyciszenie naczyń,, leczenie farmakologiczne oraz dobiera się prawidłowa pielęgnację domową.

Laser wyciszy skórę ale nie ma zabiegów , które na stałe wyeliminują rumień. Powinno się takich zabiegów wykonać 6 w odstępach co 3-4 tygodnie następnie zabiegi wykonuje sie co 3 miesiące .