Łuszczyca a szczepionka biologiczna

WITAM .MAM PYTANIE JAK LUB CO MOM ZROBIC ZEBY DOSTAC SZCZEPIOMKE BIOLOGICZNA ?JESTEM CHORA NA LUSZCZYCE OD 9 LAT

Witam! Ewentualna kwalifikacja do leczenia biologicznego powinna zostać skonsultowana z z lekarzem prowadzącym. Leczenie biologiczne stosuje się zwykle w umiarkowanych i ciężkich postaciach łuszczycy, a także w łuszczycy stawowej. Zazwyczaj zastosowanie tego typu leczenia jest stosowane, gdy inne leki wpływające na układ odpornościowy nie działają.