Łuszczyca krostkowa i stawowa oraz chory kręgosłup u 18-latki
Dobry wieczor.W Holandii nie chca wykonywac mi badan typu rezonans.Rtg ledzwi super,morfologia i mocz super.Tu leczyli mnie pol roku na egzeme a w Polsce okazalo sie ze mam luszczyce krostkowa i stawowa.Leki sa drogie.Najpierw od pazdzier2013 7msc nie chodzilam przez chory kregoslup ktory nadal mi bardzo dokucza a dla nich to normalne.Co robic?Na co wskazuja te objawy?Dodatkowo mam zapalenie stawu mostkowo zebrowego i stawu mostkowo obojczykowego.Luszczyca nie zaawansowana,poczatki.Diagnoza tydz

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by cokolwiek konkretnego Pani doradzić. Schematy postępowania w przypadku bólu kręgosłupa mogą się bowiem różnić w Polsce i w Holandii. Sugeruję postępować zgodnie z zaleceniami lekarzy prowadzących Pani/Pana leczenie.