Łysienie plackowate u 17-letniego syna

witam państwa nawet nie wiem jak zadac pytanie moje dziecko ma łysienie plackowate własnie wczoraj wypadły mu rzęsy. Łysy jest juz ok 2 lata robiłam chyba wszystko aby mu pomóc ale żadnych efektów. Syn ma 17 lat i cierpi on z tego powodu. A ja jako matka cierpie bo nie mogę mu pomóc. Stosowalismy naswietlania dieta roznosci . Proszę mi powiedziec czy ja mam jakies swiatelko w tunelu prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę spróbować skontaktować sie z klinika osychodermatologi w Łodzi. Być moze tam coś pomogą. Bo rozumie ze syn jest pod opieka dermatologa?